top of page
О Нас: Сведения

Наша команда об'єднала досвід старшого і творчий підхід молодшого покоління.

У нас високий рівень компетенції та накопичений багаж практичних знань у сфері  індивідуального проектування. Ми створили та втілили в життя безліч проектів, починаючи від об'єктів виробництва і житла, закінчуючи благоустроєм і дизайном.

Наша команда надає послуги з індивідуального проектування: сучасних будинків, будівлі невиробничого та виробничого призначення, інженерно-транспортної інфраструктури по водопостачанню, водовідведенню, благоустрою території, ландшафтний дизайн в Черкасах і в Україні.

Виконуємо енергетичний аудит будівель і інженерних систем, як в проєктній документації в розділі енергоефективності або енергетичний сертифікат будівлі.

Всі документи реєструється в Єдиній Державній Електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕСУСБ) України.

Ми постійно розвиваємося в галузі архітектурного й дизайнерського проектування, стежимо за новими технологіями, що роблять життя людей кращим і більш функціональним.

Наша мета – сформувати такий простір, в якому гармонійно будуть поєднуватися естетика і практичність, стиль і комфорт. Надихаючись образами сучасного міста, ми поєднуємо у своїх проектах красу, практичність, економічність та універсальність.
Ми прагнемо робити світ трішечки кращим, створюючи корисне та зручне середовище для людей. У своїй роботі беремо до уваги всі побажання й потреби клієнтів, залишаючи місце для творчості.

Зв'язатися з Проект|Хоум можна за телефоном:

+38 (093) 354-52-55

Написита на Ел. пошту Проект|Хоум:

proekthome23@gmail.com

Проектна організація | «ПроектХоум»   

bottom of page