top of page

Термомодернізація Будівель
та Споруд

ПроектХоум: Оптимізуємо Комфорт, Підвищуємо Ефективність

У ПроектХоум, ми розуміємо, що термомодернізація будівель та споруд є критично важливою для забезпечення енергетичної ефективності, комфорту та довговічності інфраструктури. Наші інноваційні проектні рішення спрямовані на зниження енергетичного споживання та оптимізацію внутрішнього мікроклімату.

3_page-0001_edited.jpg

Напрямок до Енергоефективності
та Комфорту

Виконання робіт з утеплення зовнішніх конструкцій, включаючи стіни та покрівлю, для забезпечення кращої теплоізоляції та зниження витрат на опалення та збереженню енергії.

Ми також розробляємо розділ енергоефективності, базуючись на докладних аналізах теплофізичних характеристик і розрахунках енергопотреби. Цей підхід допомагає підвищити енергоефективність будівель та допомагає успішно пройти державну експертизу. Наші проектні рішення дозволяють зекономити енергію на опаленні за мінімальних витрати.

У ПроектХоум ми не просто втілюємо фасади та проекти по термомодернизації, вашої мрії в життя — ми творимо мистецтво, яке відображає вашу унікальність та стиль. Ми допоможемо Вам втілити проекти по утепленню, термомодернизацію в реальність. Разом ми створимо не просто проекти, а символ вашого вишуканого смаку та візії.

Наша мета — не лише виявити та усунути енергетичні витоки, але й втілити інтегровані стратегії, що покращують комфорт, знижують енергетичні витрати та сприяють екологічному балансу.

Ми розробляємо та видаємо енергетичні сертифікати, які не тільки підтверджують відповідність будівлі нормам енергоефективності, але й вказують на шляхи її покращення.

Аудит та Енергетичні Сертифікати

У ПроектХоум, ми пишаємося тим, що наші енергетичні сертифікати проходять ретельний незалежний моніторинг від державних органів. Це забезпечує не тільки відповідність наших проектів усім нормативним вимогам, але й гарантує високу якість та об'єктивність нашої роботи, додаючи додаткову впевненість та цінність для наших клієнтів.

Моніторинг пройдено.jpg

Зв'язатися з ПроектХоум:

Готові до розробки вашого ідеального проекту? Контактуйте з ПроектХоум сьогодні, щоб обговорити ваші потреби та дізнатися, як ми можемо вам допомогти. Ми з нетерпінням чекаємо можливості працювати з вами!

bottom of page